Üsküdar Belediyesi'nden Murat Menteş açıklaması

Bugün sabah saatlerinde bazı internet haber sitelerinde yer alan ''Üsküdar Belediyesi bu seviyesizliğe izin mi verecek?'' şeklindeki haberler üzerine Üsküdar Belediyesi Basın Danışmanlığı'ndan bir açıklama yapıldı.

Üsküdar Belediyesi'nden Murat Menteş açıklaması
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediyesi Basın Danışmanlığı'ndan ''Üsküdar Belediyesi bu seviyesizliğe izin mi verecek?'' şeklindeki haberler üzerine bir basın açıklaması yapıldı.

Yayınlanan haberlerde şu ifadelere yer verildi;

''Üsküdar Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen 1. Üsküdar Kitap Fuarı'nın davetlileri arasında yer alan Yazar Murat Menteş'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ağır hakaretler ettiği ifade ediliyor ve Mustafa Kemal'e övgüler düzüp Erdoğan'a oy verenlere hakaret eden Gezici yazar Murat Menteş'in Üsküdar Belediyesi tarafından kitap fuarına davet edilmesi tepki topluyor''.

SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ İPTAL EDİLDİ

Yayınlanan bu haberler üzerine harekete geçen Üsküdar Belediyesi Basın Danışmanlığı da bir basın açıklaması yaptı.

Açıklamada; ''Üsküdar Belediyesi'nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği 1. Üsküdar Kitap Fuarı'nın davetlileri arasında yer alan Yazar Murat Menteş'in 21 Şubat saat 18.00'de Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacağı duyurulan söyleşi ve imza günü iptal edilmiştir.'' sözlerine yer verildi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir