Temiz Üsküdar için duvar yazılarına son

Üsküdar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, daha temiz bir Üsküdar için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Temiz Üsküdar için duvar yazılarına son
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Temizlik İşleri Müdürlüğü, Üsküdar'daki afiş ve sahipli-sahipsiz arsaların temizliğinden sonra yazılı olan duvarları da temizleyip boyayarak yeni bir hizmet daha başlattı.

İlgili mercilerden gerekli olan izinlerin alınmasından sonra temizlik ekipleri, Üsküdar ilçesi sınırları içerisinde vatandaşa ya da kamuya ait alanlardaki bahçe, ev, garaj, okul binalarının bahçelerinin dış duvarları vb. yerlerde duvarlarını boyayarak temiz ve güzel bir görünüme kavuşturuyor.

Temizlik İşleri bu çalışmasıyla, hem görüntü kirliliğini ortadan kaldırmayı hem de görsel güzelliği artırmayı hedeflerken diğer yandan da boyanan bu duvarlar üzerine İstanbul silueti çizilmesi projelerini hayata geçirmeyi planlıyor.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir