Üsküdar SYDV'dan ilginç personel ilanı

Üsküdar Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'dan kafa karıştıran personel ilanı vatandaşların tepkisini çekti.

Üsküdar SYDV'dan ilginç personel ilanı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Kaymakamlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'dan ilginç personel ilanı vatandaşların tepkisini çekti. Üsküdar Kaymakamlığı internet adresinde manşetten yayınlanan personel ilanında bulunan bazı maddeler iş için ''başvuru yapılsa mı?'' yoksa ''başvuru yapılmasa mı?'' dedirtti.

NOTERDEN TASDİKLİ TAAHHÜTNAME İLE 50 BİN LİRA TAZMİNAT

İlanda yer alan 6. maddede ''Vakıfta 5 yıl çalışmayı taahhüt ederek 5 yıl içerisinde işi bırakması durumunda 50.000 TL tazminat ödeyeceğine dair (mülakatı kazanıp işe atananlardan işe başlamadan önce) noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır.'' ibarelerine yer verilirken, 7. maddesinde ise ''Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.(En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak.)'' denilmesi kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

Üsküdar Kaymakamlığı internet sitesinde yayınlanan ilan şöyle;

ÜSKÜDAR İLÇESİ
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI

Özel Şartlar:

1) İşe alım sürecinde geçerli olan (2014 yılı) Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

2) Üniversitelerin 4 yıllık Sosyal Hizmet, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinin herhangi birinden mezun diplomasına sahip olmak,

3) İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip ve (Windows, Word, Excel, v.b.) kullanabiliyor olmak tercih sebebidir.

4) En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (aktif olarak araç kullanabilmek) tercih sebebidir,

5) Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak.

6) Vakıfta 5 yıl çalışmayı taahhüt ederek 5 yıl içerisinde işi bırakması durumunda 50.000 TL tazminat ödeyeceğine dair (mülakatı kazanıp işe atananlardan işe başlamadan önce) noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır.

7) Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.(En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak.)

8) Son 6 ay içerisinde İstanbul il sınırları içerinde ikamet ediyor olmak.

9) Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak.Seyahat engeli bulunmamak.Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl sağlığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmamak,

10) Mülakatı kazanıp işe atanacaklardan tam teşekküllü devlet hastanesinden rapor istenecektir.

11) İşe alınacak personel sayısı 3 (üç)'tür.

12) İşe alım için Başvuru Tarihleri: 22/12/2014-05/01/2015

13) Mülakata kalanlar için Evrak Teslim Tarihleri: 05/01/2015-09/01/2015

14) İş başvurusu için http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx adresinden sadece online başvuru yapılabilmektedir.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir