Çengelköy'de trafik nefes alacak

Üsküdar Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Çengelköy'de trafiğin akışını rahatlatacak yol düzenleme ve genişletme çalışması gerçekleştirdi.

Çengelköy'de trafik nefes alacak
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Merkezi'nin almış olduğu karar doğrultusunda, Üsküdar Belediyesi'ne ait iş makinalarıyla, Çengelköy Havuzbaşı Parkı Mevkii'nde yol düzenleme ve genişletme çalışmaları yapıldı.

Üsküdar Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Çengelköy'de trafiğin akışını rahatlatacak yol düzenleme ve genişletme çalışması gerçekleştirdi.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, bu çalışma ile Çengelköy trafiğinin Havuzbaşı Parkı Mevkii'nde akıcılık kazanacağını ve derin bir nefes alacağını belirttiler.

Çengelköy'de trafik nefes alacak

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Türkmen'e Üsküdar Belediye Meclis Başkan Vekili Esat Kalay ve Başkan Danışmanı Murat Çadır da eşlik etti.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir