Yeni çiftler Üsküdar'ı tercih ediyor

Düzenli park ve bahçeleri, İstanbul siluetli Kız Kulesi ve Boğaz'ı kuş bakışı gören Çamlıca Tepesi ile yerli, yabancı turistlerin cazibe merkezi olan Üsküdar, yeni evlenecek çiftlerin mutlu anlarını ölümsüzleştiren stüdyo fotoğrafçılarının da vazgeçilmez mekânı oldu.

Yeni çiftler Üsküdar'ı tercih ediyor
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Her köşesiyle adeta doğal bir stüdyo olan Üsküdar, bu özelliğiyle evlenen çiftlerin en mutlu anılarına ve en özel pozlarına şahitlik ediyor. İki köprü ve boğaz manzarasıyla Çamlıca Tepesi, tarihi köşkleri ve yapılarıyla Kuzguncuk sokakları, İstanbul'un da simgesi olan Kız Kulesi'nin Üsküdar'da bulunması Üsküdar'ı adeta doğal bir stüdyo haline getirdi.

''EN ÇOK ÜSKÜDAR'I TERCİH EDİYORLAR''

Gelin-damat fotoğrafı çeken stüdyo fotoğrafçıları için Üsküdar adeta eşsiz bir mekân oldu. İlçede birçok fotoğraflanacak anlamlı mekânların olduğunu söyleyen fotoğrafçılar, müşterilerine ilk olarak çekim için Üsküdar'ı öneriyorlar.

Evlenecek çiftlerin Üsküdar Kuzguncuk ve Kız Kulesi başta olmak üzere bir çok mekânı doğal plato olarak kullanmak istediklerini söyleyen Kadıköy Fotoğraf Merkezi Genel Yönetmeni Ayşe Küçükkurt; ''Evlenecek çiftlerimiz, genellikle stüdyoya değil dış mekan çekimi istiyor. En çok tercih edilen mekânların başında da Üsküdar geliyor. Özellikle de tarihi evleri ve sokakları bulunan Kuzguncuk semti çiftleri daha çok cezbediyor. Bizden de mekân önerileri istiyorlar. Kız Kulesi, Fethipaşa Korusu, Küçük ve Büyük Çamlıca en çok önerdiğimiz mekânlar arasında. Özellikle Fethipaşa Korusu bizim için eşsiz bir mekân. Burada çok rahat çalışıyoruz'' dedi.

MUTLULUKLARA İSTANBUL'UN SİMGESİ ÜSKÜDAR YANSIYOR

Çiçeği burnunda çiftler ise Üsküdar'ın İstanbul'un simgesi olduğunu ve burada düğün çekimi yaptırmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söylüyorlar. İstanbul içerisinde Üsküdar'ın bir anlamı olduğunu belirten çiftler, düğün çekimlerinden sonra artık Üsküdar'ın kendileri içinde bir anlam ifade ettiğini dile getiriyorlar.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir