Başkan Türkmen, Sivas ve Giresun'da Üsküdarlı hemşehrilerini ziyaret etti

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sivas'da Akıncılar ilçesi Kültür Sanat ve Kavun Festivali'ne katıldıktan sonra Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'i makamında ziyaret etti. Ardından ise TOGEMDER'in yaptırdığı Giresun Çanakçı Okul Öncesi Eğitim Biriminin açılışı için Giresun'a geçti.

Başkan Türkmen, Sivas ve Giresun'da Üsküdarlı hemşehrilerini ziyaret etti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ilk ziyaretini Sivas Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'i makamında ziyaret ederek başladı.

Türkmen, Sivas'ın Akıncılar ilçesinde düzenlenen Kültür Sanat ve Kavun Festivali'ne katıldıktan sonra Üsküdar Belediyesi Toplumsal Gelişim Merkezi Başkanı Saadet Gülbaran ile Suşehri'ne geçti.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ilk ziyaretini Sivas Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'i makamında ziyaret ederek başladı.

Burada Belediye Başkanı Fazlı Yüksel'i ziyaret eden Başkan Türkmen, Üsküdar'da çok sayıda Sivaslı'nın yaşadığını söyledi.

Gelecek yıl Suşehri'ne gezi düzenlemeyi planladıklarını belirten Türkmen, misafirperverliğinden dolayı Fazlı Yüksel'e teşekkür etti.

Türkmen, TOGEM tarafından Akıncılar ilçesine anaokulu yaptırıldığını anımsatarak, Suşehri ilçesine de anaokulu yaptırmak istediklerini anlattı.

Yüksel ise ziyaretinden dolayı Türkmen'e teşekkür ederek, tablo hediye etti.

Ziyarete, AK Parti Sivas Milletvekili Ali Turan, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, AK Parti MKYK üyesi Hakkı Şanlı, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın ağabeyi Hasan Gülbaran, Üsküdar Belediye meclis üyeleri ve Üsküdarlı iş adamları da katıldı.

 TOGEMDER'in yaptırdığı Giresun Çanakçı Okul Öncesi Eğitim Biriminin açılışı için Başkan Hilmi Türkmen ve beraberindekiler Giresun'a geçti.

Burada temaslarının ardından TOGEMDER'in yaptırdığı Giresun Çanakçı Okul Öncesi Eğitim Biriminin açılışı için Başkan Hilmi Türkmen ve beraberindekiler Giresun'a geçti.

Açılışta konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Hayırlı olsun, mini mini öğrencilerle dolsun'' dedi.

Çanakçı'da açılan okul öncesi eğitim birimi ise bölgede sevinçle karşılandı. Açılışta konuşma yapan Türkmen, ''Hayırlı olsun, mini mini öğrencilerle dolsun'' dedi.

Türkmen ve beraberindekiler açılış sonrasında Çanakçı Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen toplu sünnet şölenine de katıldı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir