Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'da coşkuyla karşılandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü resepsiyonu sonrası Üsküdar Kısıklı'da bulunmakta olan evine geldi. Cumhurbaşkanı olarak döndüğü Kısıklı'da komşuları ve vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'da coşkuyla karşılandı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü'ne çıkmasının arkasından ilk defa İstanbul'a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan uçak gece vakitlerinde Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı. Havalimanında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kalabalık bir topluluk karşıladı. İlk konuşmasını burada yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan arkasından Kısıklı'da bulunmakta olan konutuna geçti. Kısıklı'da da birçok vatandaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşıladı. Aracından aşağı inen Cumhurbaşkanı Erdoğan burada vatandaşları selamladı ve ardından bir konuşma yaptı. Vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Durmak yok, yola devam. Sizler 10 Ağustos'ta Cumhurun Başkanlığına bu kardeşinizi layık gördünüz. Sorumluluğumuzu zirve bir noktaya taşıdınız. Bundan sonraki süreçte de sizlere hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Milli irade olarak ortaya koyduğunuz 10 Ağustos tavrı herhangi bir zaman unutulamaz. Sizler birçok oyunları bozdunuz. Bu oyunları bozmak suretiyle artık şunu ispat ettiniz. Milli irade her şeyin üstündedir dediniz. Milli iradeyi çalmak isteyenlere yanıt verdiniz. Artık sadece ulusal değil uluslar arası bazda da inşallah bu hizmet yolculuğumuz seçilmiş bir cumhurbaşkanı, seçilmiş bir hükümet el ele vereceğiz ve inşallah muasır medeniyetler seviyesine ülkemizi taşıyacağız'' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'da coşkuyla karşılandı

2023 hedeflerinin yakalanacağını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''12 yılda ülkemizin geldiği nokta ortadadır. Nasıl bire üç, bire dört katladıysak bundan sonraki süreçte de yine bu artarak devam edecek. 2023 hedeflerini muhakkak yakalayacağız. Bundan hiç endişeniz olmasın. Kendine güvenen, gündemi belirlenen değil gündem belirleyen bir Türkiye var. Bunu böyle biliniz. Türkiye'mizin artık kişi başı milli geliri 11 bin doların üzerine çıktığı ve 25 bin dolar hedefini yakaladığı bir ülke haline getireceğiz'' şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Atatürk Havalimanı'ndaki konuşması anında canlı yayından kaynaklanan bir ses problemi yaşanmıştı. Bunun bir benzeri Kısıklı'da bulunmakta olan otobüsün ses sisteminde de yaşandı. Mikrofonda yaşanan problem nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan bir süre beklemek zorunda kaldı. Mikrofonun düzelmemesi nedeniyle koruma aracında bulunan ses sitemiyle vatandaşlara hitap etti. Ardından mikrofondaki problemin çözülmesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kaldığı yerden konuşmasına devam etti.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir