Siyasetin Ağabeyi Recai Kutan'a Vefa Programı Üsküdar'da

Üsküdar Belediyesi, yakın tarihin önemli simalarına yönelik vefa programlarını sürdürüyor.

Siyasetin Ağabeyi Recai Kutan'a Vefa Programı Üsküdar'da
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

28 Kasım Perşembe günü saat 20.00'de düzenlenecek programın konuğu ve konusu, siyasette 40. yılına ulaşan Recai Kutan. Programın ev sahibi Üsküdar Belediyesi, ''Siyasetin Ağabeyine Vefa'' programına tüm İstanbulluları davet ediyor.

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen, Recai Kutan'ın ülke için kalıcı eserler bırakmanın yanı sıra geleceğimizin inşası için kadrolar yetiştirdiğini söyledi.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen, Recai Kutan'ın ülke için kalıcı eserler bırakmanın yanı sıra geleceğimizin inşası için kadrolar yetiştirdiğini söyledi.

Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Türkmen'in açıklaması şöyle:

''Siyasetin mümtaz isimlerinden, devlet ve gönül adamı muhterem Recai Kutan beyefendi; nezaket, beyefendilik, dürüstlük, çalışkanlık ve dostluk gibi özel vasıflara sahiptir. Milli Görüş hareketinin lideri muhterem Erbakan hocamızın en yakın dostu ve yol arkadaşı olan Recai Kutan bey, mütevazı kişiliği, babacanlığı, samimiyeti ve soğukkanlılığı ile birçok badirenin atlatılmasında rol oynamış bir şahsiyettir. Siyasetin içinde olan herkesin gönlünde önemli bir yere sahip olan Recai Kutan, camianın çeşitli kademelerinde yer alan bizler için hep yol gösterici olmuştur. Recai Kutan beyin gayretinin ve azminin yakın şahitleri olarak onu hep hatırlamak, hürmet etmek, vefa göstermek daha önemlisi sözlerini ve tecrübesini değerlendirmek zorundayız. Bu program böyle bir niyet ve bilinçle hazırlanmıştır.

Bizler, büyüklerimizin taşıdığı bu kutlu bayrağı en güzel şekilde daha ilerilere ulaştırmanın gayretindeyiz. O'nun hala devam eden hizmet ve çabaları hepimize örnektir.

28 Kasım 2013 Perşembe günü saat 20.00'de Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştireceğimiz ''Siyasetin Ağabeyine Vefa'' programına dostlarımızı ve halkımızı davet ediyorum.''

''Siyasetin Ağabeyine Vefa'' Programı Hakkında Bilgi

''40 Yılın Hatırında Buluşuyoruz'' sloganıyla hazırlanan program için bir biyografi belgesel hazırlandı. Gecede galası yapılacak olan belgeselde Recai Kutan kendi hayatından kesitler anlatıyor. Belgesel, Recai Kutan'ın hayatını, yol arkadaşlarının dilinden de dinleme imkânı sağlayacak.

''Siyasetin Ağabeyine Vefa'' adını taşıyan belgeselde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'a; Prof. Dr. Oya Akgönenç'den Devlet Su İşleri'ndeki yıllardan beri beraber çalıştığı Fehim Adak'a kadar birçok isim bulunuyor. Programa çok sayıda siyasetçi, bürokrat ve Recai Kutan'ın yol arkadaşları ile vatandaşlar katılacak.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir