Hasan Nail Canat, ölüm yıl dönümünde Üsküdar'da anıldı

Şair, Yazar ve Tiyatrocu Hasan Nail Canat, vefatının 9.yıl dönümünde Üsküdar Altunizade Kültür Merkezi'nde anıldı.

Hasan Nail Canat, ölüm yıl dönümünde Üsküdar'da anıldı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Şair, Yazar ve Tiyatrocu Hasan Nail Canat, vefatının 9.yıl dönümünde Üsküdar Altunizade Kültür Merkezi'nde anıldı. Anma törenine çok sayıda oyuncu, tiyatrocu ve yazar katıldı.

Sunuculuğunu Yazar Sırrı Er (Eğitimci-Yazar ve Sunucu)'in, oturum başkanlığını da Mehmet Nuri Yardım'ın yaptığı anma programında, yapımcı, oyuncu ve karikatürist Hasan Kaçan, Tiyatrocu Ahmet Yenilmez, Gazeteci-Yazar Tarık Tufan ve Emine Uçak Erdoğan konuşmacı olarak hazır bulundu.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, ''Halkın değerleriyle halkın inançlarıyla örtüşen, bu anlamda 'sanat sanat için midir, halk için midir?' teziyle yola çıkan Türkiye'de sanat hak içindir diyebilen bir sanatçımız. Bunu yaparken de sanatı sadece kendisinde tutmayan, kendisinde taşımayan yeni nesiller yetiştiren ve onları yönetmenlikten tutun oyunculuğa kadar, kostüm-dekoruna kadar eğitebilen birisiydi.''


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir