Alemdağ caddesi kapatıldı! Üsküdar'a ulaşım durdu!

Üsküdar-Sancaktepe metro hattı çalışmaları nedeniyle Ümraniye Alemdağ Caddesi'nin trafiğe kapatılması Üsküdar'a doğru akan trafiği felç etti.

Alemdağ caddesi kapatıldı! Üsküdar'a ulaşım durdu!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Üsküdar-Sancaktepe metro hattı çalışmaları nedeniyle Ümraniye Alemdağ Caddesi'nin trafiğe kapatılması Üsküdar'a doğru akan trafiği felç etti. Özellikle Ümraniye üzerinden Üsküdar'a ve metro hattına ulaşmak isteyen araçlar ve yolcu otobüsleri önceden alınmayan tedbirler nedeniyle yan yollarda trafiğe neden oldular. Yolu bilmeyen sürücüler ise ara yollarda saatlerce beklemek zorunda kaldılar. İşlerine yetişmek isteyen vatandaşlarsa çaresizce otobüslerde ve araçlarında beklemek zorunda kaldılar.

Cadde üç yıl kapalı kalacak
Anadolu yakasının ikinci metrosu olan Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe hattının Ümraniye istasyonunun yapımı için Alemdağ Caddesi'nin üç yıl boyunca kapalı kalacak olması cadde esnafını da şimdiden etkilemeye başladı. Kendilerine bilgi verilmeden caddenin trafiğe kapatıldığını belirten vatandaşlar, mağduriyetlerinin giderilmesi gerektiğini söyledi. Kapatılan yol bölümü yaklaşık 200 metre olmasına rağmen etkisi çok büyük oldu. Bağlantı noktası niteliğinde olan bölüm Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy güzergahında bağlantı sağlıyordu.

Yan yollara ihtiyacımız var
Alemdağ Caddesi'nin 3 yıl kapatılacak olması daha iyi bir ulaşım için belki katlanılabilir bir fedakarlık olacak fakat bu 3 günlük sürede gördük ki Üsküdar olsun Ümraniye olsun bölgemizin ulaşımını sağlayan yolların az olması yan yolların olmaması ilerleyen zamanlardaki ihtiyaçlar durumunda vatandaşlarımızı zor duruma sokacak gibi gözüküyor. Yetkililerin bu noktalarda çalışmalar yapması ve ilerleyen günlerde bu sorunların çözülmesini ümit ediyoruz.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir