Türk-İslam Geleneğinde Aile Sempozyumu

Türk-İslam Geleneğinde Aile başlıklı Sempozyum, 17-18 Mayıs tarihlerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katılımıyla Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.

Türk-İslam Geleneğinde Aile Sempozyumu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İslam öncesi ve sonrasında Türk geleneğinde ailenin önemine dikkat çekmek amacıyla, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Üsküdar Belediyesi, Marmara Üniversitesi ve Külünk Aile Derneği işbirliğinde düzenlenen Türk-İslam Geleneğinde Aile başlıklı Sempozyum, 17-18 Mayıs tarihlerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katılımıyla Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.

Ulusal Sempozyumda; İslam Geleneğinde İdeal ve Mutlu Aile, İslam Öncesinde ve İslami Dönemde Türk Ailesi, Aileyi Yeni Bir Dil ile Anlatmak, Türk-İslam Tarihinde Siyasi Evlilikler, Türk ve İslam Toplumlarında Ailenin Kurucu ve Sürdürücü Değerleri, Ailenin Kuruluşu ve Tarihimizde Etkili Aileler, Osmanlı'da Aile Yapıları, Batılılaşma ve Modernleşme Karşısında Müslüman-Türk Ailesine Yönelik Meydan Okumalar ve Çözüm Önerileri konu başlıkları işlenecek.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir