KKTC, Üsküdar Gençlik Merkezi'ni örnek alacak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Üsküdar Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

KKTC, Üsküdar Gençlik Merkezi'ni örnek alacak
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Kıbrıs ve Gençlik projesi kapsamında düzenlenen etkinliklerine katılmak için 3 günlüğüne İstanbul'da bulunan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Üsküdar Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ile birlikte Üsküdar Gençlik Merkezi'ni ziyaret eden Eroğlu, tiyatro ve müzik salonları, iş atölyeleri, kütüphane, spor salonları ve sınıfları gezdikten sonra yaptığı açıklamada başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere kendilerine uygulanan izolasyonlara rağmen geçen yıl 136 milyon TL ihracat yaptıklarını dile getirirken önemli olanın kafalardaki izolasyonu kaldırmak olduğunu söyledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Üsküdar Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Gençliğin kafalardaki izolasyonu fiilen geçersiz hale getireceklerini belirten KKTC Cumhurbaşkanı Eroğlu, Üsküdar Gençlik Merkezi gibi merkezlerin gençliğin yetişmesi ve sosyalleşmesi anlamında önemli hizmetler yerine getirdiğini ifade etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Üsküdar Gençlik Merkezi'nin en iyi gençlik merkezi projeleri arasında olması nedeniyle ödüllendirildiğinin altını çizen Eroğlu, bu tür merkezlerin Yavru Vatan için de büyük önem taşıdığını dile getirdi. Kıbrıs gençliğinin hem ruhen, hem zihnen ve hem de bedenen gelişmesi için kendilerinin de böyle merkezlere ihtiyaçları olduğunu ifade eden Eroğlu, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın tecrübelerinden faydalanmak adına kendisini KKTC'ye davet ettiklerini söyledi.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir