Ramazan'da 24 saat açık

Aziz Mahmut Hüdai Türbesi Ramazan ayı boyunca yirmidört saat ziyarete açık kalacak.

Ramazan'da 24 saat açık
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

İstanbul'un Eyüp Sultan Hazretleri'nin türbesinden sonra en çok ziyaret edilen türbesi olan Aziz Mahmut Hüdai Türbesi Üsküdar'da bulunuyor.

Kısa adı TÜRÇEK olan Türbeler, Çeşmeler Taşınır Taşınmaz Kültür Varlıklarını Koruma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Aziz Mahmut Hüdai Türbesi Ramazan ayı boyunca yirmidört saat ziyarete açık kalacak.

''Ramazan ayı nedeniyle Aziz Mahmut Hüdai türbesi çok yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor. Aziz Mahmut Hüdai Camii de 24 saat açık ve gece boyunca camide birçok program uygulanıyor. Vatandaşların yaptıkları çok sayıda başvuruyu dikkate alan Türbeler Müzesi Müdürlüğü gerekli yasal onayı alarak türbeyi 24 saat ziyarete açık tutma kararı almış ve derneğimiz de imkanlarını zorlayarak bunun için gerekli bütün tedbirleri almıştır.''


Haber 7


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir