İETT yolcuları Üsküdar'da yol kapattı

Üsküdar-Sultanbeyliği yolcuları 11ÜS kodlu İETT otobüsünün Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak üzerinde arızalanmasının ardından yol kapattı.

İETT yolcuları Üsküdar'da yol kapattı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar'da iş çıkışı otobüs seferlerinin yetersizliği ve otobüslerin sürekli arıza yapması nedeniyle Sultanbeyli'ye her akşam geç gittiklerini öne süren İETT yolcuları isyan etti.

Edinilen bilgiye göre Üsküdar-Sultanbeyliği seferini yapan 34 MLZ 16 plakalı 11ÜS kodlu İETT otobüsü Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak üzerinde arızalandı.

Otobüsün körüğünden kaynaklanan arıza nedeniyle sürücü otobüsü durdurdu.

Uzun süre arızanın giderilmemesi nedeniyle otobüste bulunan yolcular duruma tepki gösterdi.

Otobüsten inen yolcular durumu protesto etmek için yolu trafiğe kapattı.

Yolcular bu seferde çalışan İETT otobüslerinin çok sık arızalandığını belirterek ''kelle koltukta gidiyoruz, bakın körük koptu, her gün bu işkenceyi çekiyoruz'' dedi.

Başka bir yolcu ise akşam saatlerinde iş çıkışı yoğunluğu nedeniyle balık istifi gittiklerini söyleyerek ''Otobüs seferleri yetersiz, saatlerce yolda gidiyoruz, en fazla 200 kişi alabilir bakın şimdi 300-400 kişi alınca körük kopuyor'' dedi.

Yaklaşık yarım saat boyunca yolu kapatan yolcular otobüsün arızasını giderilmesinin ardından polisin uyarılarını dikkate alarak yolu trafiğe açtılar.


Focushaber.com


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.09 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.