Realist Gençlik Üsküdar'da çadır kurdu

Realist Gençlik Hareketi 25-26 Haziran tarihlerinde Üsküdar İskele Meydanı'nda çadır kurdu.

Realist Gençlik Üsküdar'da çadır kurdu
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Realist Gençlik Hareketi 25-26 Haziran 2012, 16.00-21.00 saatleri arasında Üsküdar İskele Meydanı'nda çadır kurdu.

Çadırda ''Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı ile Mücadele Günü'' kapsamında İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa bilgilendirme kitapçıkları dağıtan gençlerin çadırına vatandaşların ilgi yoğun oldu.

Vatandaşlar madde bağımlılığından kendilerini ve ailelerini nasıl koruyacakları ile ilgili bilgiler öğrenirken, bağımlı olan vatandaşlar ise bu durumdan şikâyetçi olduklarını ve nasıl kurtulabileceklerini bilmediklerini öğrenmek istediler.

Sosyal medya da da aktif olarak faaliyet gösteren gençlik hareketi projelerinin hazırlık aşamalarını ve tanıtımlarını yapmaya devam ediyor. Bir çok kişiden olumlu destek mesajları alıyorlar. Son olarak da Yeşilay Başkanı Muharrem Balcı'nın Twitter üzerinden desteklerini ve tebriklerini ilettiğini öğrendik.

Projeye destek veren Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İstanbul Vakıflar Bölge Müdürü Saffet Ertürk ile beraber çadırı ziyaret ederek bilgi aldılar.

Projeye destek veren Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İstanbul Vakıflar Bölge Müdürü Saffet Ertürk ile beraber çadırı ziyaret ederek bilgi aldılar.

Realist Gençlik Hareketi Hakkında
Realist Gençlik Hareketi Toplumsal sorunları kendi sorunu gibi benimseyip, görev şuuru ile sorumluluk üstlenebilecek bir genç nesil oluşturmak isteyen, Gençliğin dilinden, inancından, ırkından ve düşüncesinden dolayı maruz kaldığı her türlü anti-demokratik uygulamaların karşısında olan, Gençliğin sosyal, siyasal, ekonomik ve akademik her alanda önüne çıkan engelleri aşması için elini taşın altına koyan ve daha birçok alanda yapıcı tepki oluşturarak Ulusal ve Uluslararası arenada farkındalık uyandırmak hedefiyle yola çıkmış bir gençlik oluşumudur.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir