Üsküdar SYDV Personel Alım İlanı

Üsküdar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına eleman alınacak

Üsküdar SYDV Personel Alım İlanı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

T.C. ÜSKÜDAR İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI İŞKUR KADIKÖY ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'NE

Aşağıda belirtilen nitelikte Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunca 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan Vakıflarda çalışacak personelin niteliklerini belirleyen ''Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar'' ve 4857 sayılı İş Yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından sınav ile ''Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi''' unvanı ile 4 (Dört ) adet Belirsiz Süreli Sözleşmeli personel istihdam edilecektir.

Bununla ilgili personel alımı başvuruları Genel Müdürlüğümüzün http://app.aile.gov.tr/vakıfilan/IlanListesi adresinden 08.05.2012-22.05.2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Süleyman ERDOĞAN
Üsküdar Kaymakamı
Vakıf Başkanı

EK: 1 Adet Personel alım İlanı

İSTANBUL/ÜSKÜDAR İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI MÜTEVVELLİ HEYETİNİN 04.05.2012 TARİH VE 2012/47 SAYILI KARAR GEREĞİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üsküdar İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen nitelikte Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunca 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan Vakıflarda çalışacak personelin niteliklerini belirleyen ''Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Haklan ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar'' ve 4857 sayılı İş Yasası uyarınca şartları tutan adaylar arasından sınav ile ''Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi''' ünvanı ile 4 (Dört ) adet Belirsiz Süreli Sözleşmeli personel istihdam edilecektir.

1- ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

A) GENEL ŞARTLAR

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak

3- Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak

4- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık- dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.''

5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak

6- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, askerlikle ilişkisi bulunmamak

B) ÖZEL ŞARTLAR

1- Yükseköğretim Kanunu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak

2- Üniversitelerin 4 yıllık yüksek öğretim kurumlarından; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler bölümlerinin herhangi birinden lisans diplomasına sahip olmak

3- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut, akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak

4- İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip ve (Windows, Word, Excel, v.b.) kullanabiliyor olmak,

5- Yabancı dil bilmek, ehliyet ( İstanbul'da aktif olarak araç kullanabilmek) tercih sebebidir.

2- MÜLAKATA ÇAĞIRILACAK ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER

1- Üzerinde T.C. kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının arkalı önlü fotokopisi son 6 ay içerisinde çektirilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf

2- Bitirdiği okul veya çıkış belgesi fotokopisi

3- KPSSP3 sınav sonuç belgesi

4- Ehliyet ve bilgisayar bildiğini gösterir belge fotokopisi

5- Özgeçmiş

SINAVI KAZANAN ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER

1- 2 adet vesikalık fotoğraf

2- Çalışmasına engel olmayacağını gösteren sağlık raporu

3- Adli Sicil Kaydı olmadığına dair Savcılıktan alınacak belge

4- Erkek adaylar için askerlikle ilgisi olmadığını gösterir belge (Terhis Belgesi)

3- BAŞVURUYA İLİŞKİN BİLGİLER

1- İş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, http://app.aile.gov.tr/vakıfilan/IlanListesi adresinden başvurularını yapabilirler.

2- Başvuru sırasında Kurumumuz tarafından istenilen belgeler incelendikten sonra eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

4- BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ, SINAV SONUÇLARININ DUYURULMASI

1- Başvuruda bulunan adaylar arasından KPSSP3 puanı en yüksek olan ilk 12 kişi ile mülakat yapılacaktır.

2- Mülakat yapılacak 12 kişinin listesi Üsküdar Kaymakamlığının resmi web sitesinde ilan edilecektir. (www.uskudar.gov.tr)

3- Mülakat sonucunda 4 asil 4 yedek olmak üzere kazanan adaylar www.uskudar.gov.tr adresinde açıklanacaktır.

4- Adayların evrakları üzerinden yapılan kontrollerde istenilen pozisyon için şartları uygun olmayan ya da yanlış beyan verdiği tespit edilen adaylar tutanağa bağlanarak işe alımı yapılmayacaktır.

5- Verilen süre içinde başvurmayan, başvurup işe alımı yapıldıktan sonra görevine başlamayan ya da aranılan şartları taşımadığı, sonradan anlaşılanların işe alımları iptal edilip yerine yedek adaylardan alım yapılacaktır.

6- Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.

5- MÜRACAT YERİ VE İLETİŞİM BİLGÎLERİ

Müracaat yeri : Üsküdar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mimarsinan Mahallesi Dr. Fahri Atabey Caddesi No:21 Üsküdar /İSTANBUL

Üsküdar SYD Vakfı : (0216) 201 20 30

İLANEN DUYURULUR 04/5/2012

Süleyman ERDOĞAN
Üsküdar Kaymakamı
Vakıf Başkanı


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.