Bu yıl 3.'sü gerçekleştirilecek

Üsküdar Rizeliler Derneği Tanışma ve Dayanışma Gecesi'nin bu yıl 3.'sü gerçekleştirilecek.

Bu yıl 3.'sü gerçekleştirilecek
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Üsküdar Rizeliler Derneği düzenlediği geleneksel hale gelen Tanışma ve Dayanışma Gecesi'nin bu yıl 3.'sü gerçekleştirilecek. Birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla yapılan program ''Boğazın muhteşem manzarası eşliğinde, karadeniz sanatçılarının sahne aldığı, yöresel yemeklerin ikram edildiği'' çok nezih bir ortamda gerçekleştirilecek.

Bu muhteşem program 11 Mayıs 2012 Cuma akşamı Çamlıca Sefa Restuorant'da saat 19:30-24:00 arasında yapılacak. Üsküdar Rizeliler Derneği'ne 0216 532 50 53 / 0533 383 97 53 numaralı telefonlardan ulaşılabilir.

Üsküdar Rizeliler Derneği Tanışma ve Dayanışma Gecesi'nin bu yıl 3.'sü gerçekleştirilecek.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.06 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.