''Sallanacak'' Vakit Yok!

Realist hareket grubu ''3-7 Mart Arası Van'a Kitap Kumbarası'' sloganı ile bir proje başlattı.

''Sallanacak'' Vakit Yok!
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Mart ayı içerisinde hem deprem haftasının olması hem de Kütüphaneler haftasının olması sebebiyle bu iki haftayı birleştiren hareket, proje sayesinde Van'daki kardeşlerimizin kitap ihtiyaçları gönüllülerin yardımları ile karşılamayı hedefliyor.

Realist hareket grubu 3-7 Mart tarihleri arasında Üsküdar İskele Meydanı'n da kurulan stand da Mart ayı sonun kadar ise dernek binasında kitap bağışlarını toplanacak.

''Sizce Depreme Hazır mıyız?'' başlığı altında standları ziyaret edenlerden, www.twitter.com/realisthareket veya www.facebook.com/realisthareket üzerinden Türkiye'deki deprem gerçeği ile ilgili düşünce ve öneriler alınıp yetkili mercilere ulaştırıp takibi yapılacak.

Realist hareket grubu ''3-7 Mart Arası Van'a Kitap Kumbarası'' sloganı ile bir proje başlattı.


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Yaşam

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir