Sendikacılardan Başbakan'a ziyareti

Sendikacılar da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, Üsküdar'daki konutunun önünden ''geçmiş olsun'' dileklerini iletti.

Sendikacılardan Başbakan'a ziyareti
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, Üsküdar'daki konutunun önünden ''geçmiş olsun'' dileklerini iletti.

Memur-Sen Konfederasyonu'na bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) İstanbul şubeleri yönetici ve üyeleri, geçirdiği sindirim sistemi operasyonunun ikinci ve son aşamasının ardından dinlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, Üsküdar'daki konutunun önünden ''geçmiş olsun'' dileklerini iletti.

BEM-BİR-SEN İstanbul şubelerinin yönetici ve üyelerinden oluşan grup, Erdoğan'ın Kısıklı'daki konutunun karşısındaki arsada toplandı. Burada grup adına basın açıklaması yapan 7 No'lu Şube Başkanı Niyazi Karakoç, Erdoğan'ın ikinci kez ameliyat olmasını üzüntüyle karşıladıklarını belirterek, ''Biz, ülkesine hizmet için sağlığını hiçe sayan sayın Başbakanımızı ziyaret ederek, sizlere moral vermek istedik'' dedi.

BEM-BİR-SEN İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ayhan Demiryürek de, millete hizmetleri olan herkese teşekkür etmesini bilen bir teşkilatları olduğuna işaret ederek, ''Başbakan Erdoğan'a da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz ve elbette ki geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, acil şifalar diliyoruz'' dedi.

Ülkenin gündeminin çok yoğun olduğunu, memurların da bazı problemleri olduğunu dile getiren Demiryürek, Başbakan Erdoğan'ın biran önce vazifesinin başına geçerek, memurların problemlerini çözmesini beklediklerini kaydetti.

Bir gazetecinin ''Memurların en önemli problemi nedir'' sorusu üzerine Demiryürek, ''Tabi anayasa değişikliği yapıldı, toplu sözleşme kanunu şu an gündemde. Bununla ilgili özellikle yerel yönetimin iş kolu bazında sözleşme yapma talebimiz var. Bugün yaşadığımız en büyük problem bu. Bir de tabi ki sözleşmeli personelin kadroya alınmasıyla ilgili sıkıntıların giderilmesini bekliyoruz. Sayın Başbakana bir mektup hazırladık. Bu mektubumuzla bunu kendisine ifade edeceğiz'' şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından içeriğinde geçmiş olsun dileklerinin ve memurlarla ilgili taleplerinin yer aldığı mektup, BEM-BİR-SEN yöneticileri tarafından Başbakan Erdoğan'a iletilmek üzere başbakanlık korumalarına verildi.


Objektifhaber.comPuan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir