Başkan Kara yeni yıl mesajı yayınladı

Üzüntüleri, sevinçleri ve mutluluklarıyla bir yılı daha geride bırakırken, coşkuyla, umutla ve heyecanla yeni bir yıla daha giriyoruz.

Başkan Kara yeni yıl mesajı yayınladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

Değerli Hemşehrim;

Üzüntüleri, sevinçleri ve mutluluklarıyla bir yılı daha geride bırakırken, coşkuyla, umutla ve heyecanla yeni bir yıla daha giriyoruz.

Üsküdar sahip olduğu 7 bin yıllık değerler ışığında Türkiye ve dünya genelinde önemli bir yer edinmiştir. Üsküdar'ın tarihte edindiği bu yeri korumak ve daha da değer kazandırmak adına kısa, orta ve uzun vadeli olarak çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar ile Üsküdar'ın doğal, tarihi ve kültürel yöndeki zenginliğini geleceğe taşımak için çalışıyoruz.

Üsküdar, tarihi ve kültürel mirasıyla öne çıkan bir şehir? Yüzyıllar içerisinde kaderine terk edilen ve yok olmaya yüz tutan mimari eserleri başta olmak üzere, bütün değerleriyle yeniden ayağa kaldırmak ve yaşatmak en öncelikli hedefimiz. Bunun için, göreve geldiğimiz 2009'dan bugüne olduğu gibi, 2012 yılında ve sonrasında da önemli çalışmalara imza atacağız.

Öte yandan, Üsküdarlı hemşerilerimizin beklenti ve taleplerini yerine getirmek bizim en asli görevimizdir. Bugüne kadar, planlı ve projeli bir şekilde çağın gerektirdiği tüm imkânları ve fırsatları değerlendirerek vatandaşlarımızın eğitim, kültür, sanat ve spor gibi temel ihtiyaçlarının karşılanmasında üzerimize düşen her şeyi yaptık; bundan sonra da yapma azmi ve kararlılığındayız.

Bugün, 2012'nin kapılarını aralamış bulunuyoruz. 2012'ye girerken, ilçemizde, şehrimizde, ülkemizde ve tüm dünyada, 2011 yılında yaşanan olumsuzlukları geride bırakmak istiyoruz. Birlik ve beraberliğimizin, huzur ve mutluluğumuzun sigortası olduğu düşüncesiyle, ülkemizde kardeşlik, barış ve hoşgörünün hâkim olmasını arzu ve temeni ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2012 yılının tüm insanlığa sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesini diliyor; yeni yılınızı kutluyorum.

Mustafa Kara
Üsküdar Belediye Başkanı


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Güncel Olaylar

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir