Yeni Türkiye Yeni Güç Hedef 2023

AK Parti'den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Hıdır Beşikoğlu, 7 Haziran Genel Seçimleri'nde Meclis'e girmesi halinde yapacaklarını anlattı.

Yeni Türkiye Yeni Güç Hedef 2023
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Google News'de Takip Et

AK Parti'den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Hıdır Beşikoğlu, 7 Haziran Genel Seçimleri'nde Meclis'e girmesi halinde yapacaklarını anlattı. Beşikoğlu, gerçekleştirmeyi düşündüğü projelerden söz etti ve İstanbul'un geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

HIDIR BEY ÖNCELİKLE BİZE KISACA KENDİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

İstanbul'un Üsküdar İlçesi'nde 1972 yılında dünyaya geldim. Çocukluğum Üsküdar ve Sultanahmet'te geçti. Vatandaşlarımız üzerinde derin yaralar bırakan 1980 ihtilalini Sultanahmet'te yaşadım. O dönemlere ait unutamadığım anılardan biri, annemin tüp gaz ve yağ alabilmek için beklediği uzun kuyruklardır. Manav bir babanın, ev hanımı bir annenin ilk çocuğuyum. Orta halli bir ailenin çocuğu olduğum için babam kıyafetlerimizi sonraki senelerde de giyebilelim diye genelde büyük alırdı. İlkokulu kalabalık sınıflardan dolayı bazı dönemler sabahçı bazı dönemlerde öğlenci olarak okudum. Sonrasında ise Kur'an Kursu dönemim başladı. Bana göre hayatımın dönüm noktasıdır. Gençlik dönemim İmam-Hatip camiasından oluşan sosyal çevre ile başladı. Hocalarımız bize insanı sevmeyi, değer yargılarını ve merhameti öğretti. Eğitimime İstanbul İmam-Hatip Lisesi'nde devam ettim. Lise okurken iş hayatım da başladı. Yaz tatillerinde hep çalıştım. Lise bittikten sonra çalışma hayatım hız kazandı ve ağırlıklı olarak tekstil sektöründe kaldım. 1996 yılından beri işveren olarak çalışıyorum. Bu arada kamuoyu gündemine, siyasete olan merakım ve ilgim beni sosyoloji okumaya teşvik etti. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde eğitimime devam ediyorum. Evliyim ve 3 çocuk babasıyım.

NEDEN ADAY ADAYI OLDUNUZ VE SÜRECE NASIL KARAR VERDİNİZ?

Toplumun beklentilerini algılamaya çalışıyor ve bunun çözümü için projeler geliştirmeye gayret ediyorum. Samimiyet ve güven ilkelerimdir. Vefa ve sadakat ise vazgeçilmez özelliğimdir. Çocuklarımı da saygılı, eğitimli en önemlisi ise insana değer veren sınıf ve statü ayrımı yapmayacakları şekilde yetiştirmeye çalışıyorum. Millet olarak geçmişten bugüne kadar öyle zorlu süreçlerden geçtik ki bugün artık toplum olarak birlik olmaya, sevgiye, kenetlenmeye ihtiyacımız var. Ayrılık, fitne, nifak tohumları ekmeye çalışan iç ve dış tehdit unsurlarına aldırmadan yolumuza devam etmeliyiz. Genel olarak müteşebbis, cesur, pratik düşünen ve detaycı bir karaktere sahibim. Bu özelliklerimi ve tecrübelerimi artık milletimizle paylaşmak istiyorum. Eğitime dayalı çeşitli vakıfların projelerine destek olmakla beraber başta eğitim amaçlı çok sayıda yeni projeler sundum ve sunmaya devam edeceğim.

ADAY OLDUĞUNUZ İL İÇİN PLANLADIĞINIZ PROJELER VE HİZMETLER NELER OLACAKTIR?

İstanbul, örnek bir mega kent. Tarihi dokusu, ekonomisi, gelişen sanayisi ile dünyaya ismini duyurmuş bir şehrimiz. Elbette sorunlarımız var. Örneğin tabela kirliliği; cadde ve sokaklarda o kadar çok orantısız ölçülerde tabela var ki göz yorgunluğu ve görüntü kirliliği yaratmakta. İstanbul'un sıkıntı duyduğu konuların başında ise trafik sorunu geliyor. İstanbul'da yoğun trafiğin çözümü başta olmak üzere kamusal mal ve can güvenliği ile ilgili projelerim var. Ayrıca İstanbul'a göçün minimize edilmesi, iş imkânlarının artması, Organize Sanayi Siteleri ve Organize Sanayi Bölgeleri için de projeler geliştirdik.

MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNUZDA FARKLI PROJELERİNİZ OLACAK MI?

Ülkemiz genelinde 7 coğrafi alanda il ve ilçelerin sosyoekonomik, eğitim ve kültürel durumlarına göre yeterli ve dengeli sektörler oluşmasını sağlamak. Haksız rekabeti ortadan kaldırmak özellikle de KOBİ'lerde belli kar düşüklüğüne sebebiyet veren etkenleri bertaraf etmek. Ayrıca sigortasız personelin çalıştırılmasını engellemek için çalışacağız. Bununla ilgili projemizi de hazırladık. En büyük hassasiyetimiz ''AİLE''mizdir. Aile içi birlik ve beraberliği olumsuz etkileyecek, ahlaki çöküntüye sebebiyet veren tüm olumsuz koşullarla mücadele edecek projelerimiz var.

SİZİ DİĞER ADAYLARDAN FARKLI KILAN NE OLACAK?

En büyük özelliğim AR-GE merakım ve toplumla hep iç içe olmak. Özellikle iş hayatında edindiğim tecrübeler ile katkıda bulunmak istiyorum. Hepimizin hayatındaki en büyük etken içinde bulunduğumuz ekonomik koşullardır. Halkımızın ne düşündüğünü, ne hissettiğini iyi kötü anlayabildiğimi düşünüyorum. Kendimi onlardan farklı görmüyorum. Aksine insanlarla sohbet etmek, dertlerini dinlemek, düşünce ve fikirlerini almak, doğru sonuca ulaşmak ve çözüm üretmek için izlenmesi gereken en etkili yoldur.

SON OLARAK EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY VAR MI?

Eğer Milletvekili olursam, seçildiğim bölgede vatandaşımızın ayağına gidip bizzat sorunlarını dinlemek, dilek ve temennilerini öğrenmek istiyorum. Adı üstünde Milletin vekili olmak, Milletin talep ve isteklerine hızlı ve doğru çözüm üretmekten geçer. AK Parti'nin başarısının en büyük nedenlerinden biri de halk ile iç içe olmasıdır. Bu nedenle ben veya bir başka arkadaşım, seçilmemiz halinde partimizin plan ve programlarını bizzat vatandaşımızın ayağına kadar gidip anlatacağız.

AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı Hıdır Beşikoğlu

https://www.facebook.com/BesikogluHidir

https://www.twitter.com/BesikogluHidir

https://www.instagram.com/BesikogluHidir

[email protected]


Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Seçim 2015

En Çok Okunan Haberler

+4
°
C
+
-1°
Uskudar
Pazartesi, 14
Salı
+ +
Çarşamba
+ +
Perşembe
+ +
Cuma
+ +
Cumartesi
+
Pazar
+ +
7 Günlük Hava Tahmini
Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Dünya
Milat Sözcü
Yeni Şafak Türkiye
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi :
Bu sayfa 0.06 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir