Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

DÖVİZ KURLARI

Çocuk Oyunları » Marsupilami Dikkat

Oyun Yükleniyor, Lütfen Bekleyin...
Açıklama : Marsupilamilerin sadece üç can hakkı var. Böcekler marsupilerin bu haklarını götürebilir. Onları öldürmek için yeşil çalılıkları kullanın. Solucanlar içinse ince uzun kamışı kullanabilirsin. Bölüm geçtikçe oyun zorlaşıyor, bu nedenle çok dikkatli olmalısın.

Oyun Tuşları: Farenin sol tuşuyla böcek, solucan, sinek ne varsa üzerine tıklayarak yakalayın. Her çeşit için farklı yakalama aracı var. Marsupilamileri ısırmadan böcekleri durdurmak için bu aracı space tuşuna basarak değiştirin.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oynanma : 5424
Tarih : 28 Haziran 2009
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.