Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

DÖVİZ KURLARI

Çocuk Oyunları » Teletabi Karlı Kış

Oyun Yükleniyor, Lütfen Bekleyin...
Açıklama : Karlı geçen kış ormanı bembeyaz hala getirmiş. Teletabilerde ormanda eğlenmek için karların arasından kayıyor. Ormandaki çalılara çiçeklere ağaçlara takılmadan karda kaymanın keyfini çıkar.

Oyun Tuşları: İlk önce teletabilerden birini seç. Sonra easy(kolay) ya da difficult(zor)kısmına tıkla. Teletabiyi yönlendirmek için sağ sol tuşlarını kullan.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oynanma : 5772
Tarih : 27 Haziran 2009
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.