Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

DÖVİZ KURLARI

Çocuk Oyunları » Hugo Kopter Şatoya Uç

Oyun Yükleniyor, Lütfen Bekleyin...
Açıklama : Sen evde yokken yine cadı sila, çocukları ve sevgilin hugolinayı kötülükler şatosuna kaçırdı. Bir an önce ince yollardan hugo kopterle uçarak aileni kurtarman gerekiyor. Yolda giderken hugolinaya ulaşmanı engellemek için cadı sila tuzaklar kurmuş. Zamanında hugoyu yönlendirirsen tüm tuzakları aşabilirsin.

Oyun Tuşları: Sağ köşedeki kırmızı kısmın üstündeki play tuşuna tıkla, ready yazan baloncuğa tıkla hugo kopter hemen uçmaya başlayacak. Hugonun canını yitirmemesi için sağ, sol, yukarı, aşağı tuşlarıyla hugo kopteri yönlendir.
Kategori : Çocuk Oyunları
Oynanma : 2695
Tarih : 28 Haziran 2009
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.