Hilmi Türkmen TGRT Haber'e Üsküdar'daki Projeleri anlattı

Rating :
Açıklama : Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, TGRT Haber televizyon kanalında canlı olarak yayımlanan Türkiye'den Dünyadan programına konuk oldu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, TGRT Haber televizyon kanalında canlı olarak yayımlanan Türkiye'den Dünyadan programına konuk oldu. Araştırmacı gazeteci Ziya Osman Açıkel'in sorularını yanıtlayan Hilmi Türkmen, Üsküdar'daki Kentsel Dönüşüm'den yeni projelere kadar birçok konuya açıklık getirdi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2403
Tarih : 09 Mayıs 2016
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir