Cumhuriyet'in 92. kuruluş yıl dönümü Üsküdar'da kutlandı

Rating :
Açıklama : Cumhuriyet'in kuruluşunun 92'nci yılı, Üsküdar'da büyük bir coşkuyla kutlandı. Yüzlerce vatandaşdaşın katılımıyla gerçekleştirilen yürüyüşe Cumhuriyetin kuruluş yıl dönümüne özel 92 metrelik dev Türk Bayrağı açıldı.

Üsküdar Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 92'nci yılı kutlamaları kapsamında belediye önündeki cadde üzerinden Şemsi Paşa Meydanı'na kadar yürüyüş gerçekleştirdi. Kortej yürüyüşüyle başlayan kutlamalarda Cumhuriyetin 92'nci kuruluş yılına özel 92 metre uzunluğunda Türk Bayrağı açıldı. Cumhuriyet yürüyüşüne katılan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen dev Türk bayrağını öğrencilerle birlikte taşıdı.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 3050
Tarih : 28 Ekim 2015
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir