Üsküdarlı Tuğba Güvenç Avrupa Şampiyonu oldu

Women's 3000m Steeplechase

The last lap of action in the Women's Steeplechase. Tuğba Güvenç of #Turkey with a new CR. #tallinn2015 #track

Posted by European Athletics on 11 Temmuz 2015 Cumartesi
Rating :
Açıklama : Estonya'nın Başkenti Tallin'de devam etmekte olan U23 Avrupa Şampiyonası'nda 3000 m engel yarışında Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Tuğba Güvenç Avrupa Şampiyonu oldu.

Aynı zamanda 3000 m engelde Türkiye Rekortmeni olan Tuğba Güvenç Estonya'daki 3000 m engel yarışında 9:36.14 koşarak Avrupa Şampiyonu oldu.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2728
Tarih : 12 Temmuz 2015
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir