Üsküdar'da her gün 30 bin kişiye iftar veriliyor

Üsküdar Belediyesi?ne ait aşevinde, Ramazan ayının ilk gününde 30 bin kişiye verilecek iftar yemeğini hazırlama heyecanı yaşandı.

Kurulan dev kazanlarda 2 bin 500 kilo et ve 2 bin 500 kilo pirinçle yapılan Trabzon tereyağlı pilavı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen karıştırdı.

Üsküdar Belediyesi?nin Selimiye tesislerindeki aşevinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Hilmi Türkmen, iftar yemekleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Başkan Türkmen, aşçılardan kepçeyi alarak yemekleri karıştırmayı da ihmal etmedi.

18 Haziran 2015 Perşembe

Rating :
Açıklama : Üsküdar Belediyesi Aşevi'nde, Ramazan ayının ilk gününde 30 bin kişiye verilecek iftar yemeğini hazırlama heyecanı yaşandı.

Üsküdar Belediyesi Aşevi'nde dev kazanlarda hazırlanan iftar menüsünde 2 bin 500 kilo et ve 2 bin 500 kilo pirinçle yapılan Trabzon tereyağlı pilavı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen karıştırdı.

Üsküdar Belediyesi'nin Selimiye Tesislerindeki aşevinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, iftar yemekleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Türkmen, aşçılardan kepçeyi alarak yemekleri karıştırmayı da ihmal etmedi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2644
Tarih : 19 Haziran 2015
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir