Yedi Güzel Adam ve Öncüler Kütüphanesi Üsküdar'da açıldı

Rating :
Açıklama : Üsküdar'da Fatih Mahkemesi olarak bilinen tarihî mekân, uzun süren çalışmaların sonrasında, Üsküdar Belediyesi ve Yedi Hilal Derneği'nin elbirliği ile ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerinin kültürel ihtiyaçlarını karşılandığı bir merkez haline getirilip, ''Yedi Güzel Adam ve Öncüler Kütüphanesi'' adıyla tematik bir kütüphaneye dönüştürülerek muhteşem bir törenle açıldı.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 3154
Tarih : 17 Aralık 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir