Başkan Türkmen'den Çocuklara Anlamlı Hediye

Rating :
Açıklama : Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Ağız ve Diş Sağlığı Haftası'nda Üsküdarlı çocukları unutmadı. Üsküdar genelinde anasınıfı ve 1. sınıflarda okuyan tüm öğrencilere dış fırçası ve dış macunu hediye ederek sevindirdi. Başkan Türkmen fırsat buldukça çalışmalara katılarak kendisi de çocuklarla bir araya geldi.

Üsküdar Belediye meclis üyelerinin dağıtımını yaptığı ağız sağlığı paketlerinin dağıtımına Çengelköy İlkokulu'ndan başlandı. Üsküdar Belediye Meclis Başkan Vekili Esat Kalay ve Başkan Danışmanı Murat Çadır ile birlikte okul aile birliği başkanı Cemil İsmail ve Ali Yaşar Düzcü birlikte dağıtım yaparak başkan Türkmen'in selamlarını ilettiler...

Başkan Türkmen ise dağıtımın ardından okula gelerek bayrak törenine katıldı ve yaptığı konuşmada sağlığın önemine dikkat çekerek ''Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur'' diyerek sağlık ve temizliğin ne kadar önemli olduğunu vurguladı...

Üsküdar yerel haberlerini sizler için derleyip video olarak da paylaşıyoruz...

www.uskudar34.com
Kategori : Üsküdar Videoları
İzlenme : 2491
Tarih : 15 Aralık 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir