Çengelköy İlkokulu 2014-2015 Okul Aile Birliği Genel Kurulu

Rating :
Açıklama : Çengelköy İlkokulu 2014-2015 Okul Aile Birliği olağan genel kurulu 25 Ekim 2014 Cumartesi günü öğrenci velilerinin katılımı ile okul binasında gerçekleştirildi.

Okul Aile Birliği Başkanı Cemil İsmail yeni dönem için tekrar başkanlığa seçildi.

İLK FAALİYETİMİZ VELİ DAYANIŞMA GECESİ OLACAK

Dilek ve temenniler bölümünde ise söz almak isteyen üyeler dileklerini paylaştı. Okul Aile Birliği Başkanlığına yeniden seçilen Cemil İsmail kısa bir konuşma yaparak ''Sizinde tevazunuz ile 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında, velilerimiz sınıf annelerimiz, öğretmenlerimiz, müdürümüz, müdür yardımcımız bütün bir aile olarak çocuklarımıza eğitim adına, öğretim adına güzel işler yapacağımıza ve güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Bunu beraber ve birlikte yapacağız. Geniş kapsamlı olarak ilk faaliyetimiz olan veli dayanışma gecemizi Kirazlıtepe Yaşam Merkezimizde yapacağız.'' dedi. Okul müdürü ve müdür yardımcısına, katılan tüm veli, öğretmen ve davetlilere katıldıkları için ayrı ayrı teşekkür etti.

Genel kurul önceki dönemlerde yönetim kurulunda görev alan üyelere ve okula katkıda bulunan üyelere teşekkür plaketi takdimi edildikten sonra çektirilen hatıra fotoğrafları ile genel kurul sona erdi.

ÇENGELKÖY İLKOKULU 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI OKUL AİLE BİRLİĞİ YÖNETİM LİSTESİ

Yönetim Kurulu Asil : Başkan Cemil İsmail, Beyhan Öztürk, Didem Teke, Birsen Turhan, Bahar Gürkaya.

Yönetim Kurulu Yedek : Sevgi Aydın, Seçil Naçar, Bahar Çardak, Hülya Civelek, Salih Yılmaz.

Denetim Kurulu Asil : Ayşegül Bahçivan, Murat Ay (Öğretmen), Tahsin Parçal (Öğretmen).

Denetim Kurulu Yedek : Zeliha Camadan, Emine Kılıç (Öğretmen), Nurşen Şendur (Öğretmen).

Üsküdar yerel haberlerini sizler için derleyip video olarak da paylaşıyoruz...
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2114
Tarih : 04 Aralık 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir