Üsküdar'da denize atlayan engelli güçlükle kurtarıldı

Bu videoyu görmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Get the Adobe Flash Player to see this video.

Rating :
Açıklama : Üsküdar'da tekerlekli sandalye ile denize atlayan engelli vatandaş için çevredekiler seferber oldu. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Üsküdar Meydanı'nda vapur iskelesinin hemen yanında deniz kenarına yaklaşan engelli bir vatandaşın denize atlama anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Dün tekerlekli sandalyesi ile deniz kenarına yaklaşan engelli vatandaş, bir ara yoldan geçen bir vatandaşın verdiği cep telefonunu denize attı. Olay yerine gelen polisle konuşan vatandaş, uzun uğraşlara rağmen ikna olmadı. Elinde bir çakı olan engelli vatandaş, bir süre sonra tekerlekli sandalyenin frenini bırakarak denize atladı. Bunun üzerine olay yerinde bulunan polis cep telefonu ile ambulans istedi. Çevredeki vatandaşlar ise olay yerinde toplandı. Bu sırada bir genç üzerini çıkararak hemen denize atladı.

DENİZE DÜŞEN ENGELLİ KİŞİYİ KURTARDI

Denize atlayan genç tarafından kıyıya yaklaştırılan engelli vatandaş, çevredekilerin de yardımı ile denizden çıkarıldı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kontrol edilen engelli vatandaş, Haydarpaşa Eğitim ve Numune Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1633
Tarih : 28 Kasım 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.