Altunizade'de yapılan camii için Kadir Topbaş açıklama yaptı

Rating :
Açıklama : Üsküdar Altunizade Mahallesi'nde yapılacak cami için günlerdir süren müzakere ve protestolar İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin mahkemeden aldığı bir kararla yeni bir aşamaya geldi. Camİi yapımını iptal eden ve yürütmeyi durdurma kararı veren bir önceki mahkeme kararı dün iptal edildi. Kadir Topbaş, kararı ''Artık camii yapılabilir'' diyerek açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Valibedağ Korusu'nun hemen yanında Altunizade Mahallesi'nde bulunan alanda Üsküdar Belediyesi'nin, ilçe ve il müftülüğünün talebi üzerine plan tadilatına girdiklerini ve plan değişikliğine yapılan itiraz üzerine, planın iptali ve yürütmenin durdurulması kararı verildiğini belirterek, ''Bizim itirazımız üzerine 7. İdare Mahkemesi yürütmeyi durdurma ve plan iptali kaldırıldı. Yani şu anda 1/5000 planımız geçerli ve burada bu cami yapılabilir hale geldi'' dedi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2239
Tarih : 31 Ekim 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir