Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Hilmi Türkmen, ''Eğitimle'' ilgili soruları yanıtladı

Paylaş :
Rating :
Açıklama : Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, sosyal medya üzerinden sorularınızı yanıtlamaya devam ediyor. Başkan Türkmen, bu hafta yayınlanan videosunda Üsküdarlıların eğitimle ilgili sorularını yanıtladı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, sosyal medya üzerinden gelen sorularınızı cevapsız bırakmıyor. Bu hafta eğitim ile ilgili sorularınızı yanıtlıyor.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1509
Tarih : 29 Eylül 2014
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.