Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar'ın yeni dönemde Kültür Sanat Vizyonu

Paylaş :
Rating :
Açıklama : Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, bu hafta yayınlanan videoda kültür-sanat vizyonunu anlattı.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, sosyal medya üzerinden başlatılan 'Sorularınızı Cevaplıyorum' etkinliği kapsamında bu hafta Üsküdarlıların 'Kültür ve Sanat' sorularına cevap verdi.

'Kültür ve Sanat' etkinlikleriyle ilgili sorulara cevap vermek için kamera karşısına geçen Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, gelen önerilere ''Üsküdarlıların, kültür ve sanat alanında Üsküdar'a yakışır beklentiler içerisinde olması çok sevindirici'' şeklinde değerlendirdi.
Kategori : Üsküdar Videoları
İzlenme : 1197
Tarih : 12 Eylül 2014
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.06 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.