Hilmi Türkmen, ''Bir hafta boyunca CHP'nin imar yüzsüzlüğünü anlatacağız''

Rating :
Açıklama : AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, Üsküdar Gençlik Merkezi'nde Yozgat Sorgun Ahmetfakılılar Derneği tarafından düzenlenen gecede bir araya geldi.

Hilmi Türkmen, Üsküdar'da ilk defa bir belge açıkladı. Kamuoyunda Afet Yasası olarak bilinen yasanın iptali için CHP tarafından Anayasa Mahkemesi'ne gidildiğini ve Üsküdar Belediye Başkan Adayı İhsan Özkes'inde bu yasanın iptali için imza attığını söyledi. Ardından ilgili belgeleri basına ve kamuoyuna açıklayan Türkmen, ''Yalan söylüyorlar, yalan! Bundan sonra bu belgeyi bir hafta boyunca kapı kapı dolaşıp Üsküdar'da anlatacağız, CHP'nin İmar Yüzsüzlüğü'nü, bu milletin herkesin, yaşlısı genci herkes şöyle bir görsün! Bizde yalan olmaz! Bizde iftira olmaz! Biz kirli siyaset yapmayız! Biz belden aşağı vurmayız! Ne ise doğrusu o dur, işte size açıkladığım belgeler'' dedi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2484
Tarih : 24 Mart 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.