Hilmi Türkmen, Çamoluklularla buluştu

Rating :
Açıklama : Üsküdar'daki Çamoluk'luları buluşturan geceye AK Parti Üsküdar ve Çamoluk Belediye Başkan Adayları Hilmi Türkmen ve Savaş Akarçeşme de katıldı.

Hilmi Türkmen konuşmasına, gelen misafirlere teşekkür ederek başladı. ''Üsküdar, Çamoluk'tur, Çamoluk da Üsküdar? Bizler aynı gök kubbenin altında yaşayan, birbirine gönül bağıyla bağlanmış insanlarız. Çamoluk topraklarına hizmet etmeye gönül veren Savaş Bey gibi bizler de gönlümüzü Üsküdar'a hizmet aşkıyla tutuşturduk'' diyen Hilmi Türkmen, konuşmasına "Mindaval'lı hemşehrilerim" hitabıyla devam edince bu güzel jesti karşısında konuklardan uzunca bir süre alkış aldı.

Üsküdar yerel haberlerini sizler için derleyip video olarak da paylaşıyoruz...

www.uskudar34.com
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1314
Tarih : 04 Mart 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.