Hilmi Türkmen, ''Bu millet bize sevdalı, bizde bu millete sevdalıyız''

Rating :
Açıklama : AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine yine çok iddialı giriyor.

İrtibat bürosu açılışına Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen ve AK Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcısı Muzaffer Ayanoğlu, belediye başkan yardımcıları, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, belediye meclis üyesi aday adayları, teşkilat mensupları ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleri katıldı.

Açılışı töreninde konuşma yapan AK Parti Üsküdar Belediye Başkan Adayı Hilmi Türkmen, "Cumhuriyet Mahallemizde 25 bin 600 seçmenimiz bulunuyor. Bizler 25 bin 600 seçmenimizin tamamına talibiz. Bizler çünkü Üsküdar'da siyaset değil! Hizmet yapmaya talibiz. Tüm Üsküdarlıları kucaklayacağız...

Bizler insanların yolunu, kanalını, duvarını elbet yapıyoruz, bizim için önemli olan evlere giden yolları değil! Kalplere giden yolu yapmaktır. Bizler gönül adamıyız. Biz biliyoruz ki, insanların gönlüne girmek önemlidir. Gönüllerde makam mevki bulmaktır. Yoksa dünyada makamların aslında bizim için çok da önemi yoktur. O yüzden bu millet bizi 10 yıldır yerel idarede belediyelerde, 12 yıldır hükumette iktidarda tutuyor. Bu millet bize sevdalı, bizde bu millete sevdalıyız" dedi.

Üsküdar yerel haberlerini sizler için derleyip video olarak da paylaşıyoruz...

www.uskudar34.com
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1876
Tarih : 13 Şubat 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir