Cengiz Sepkin, "Ayrılan arkadaşlar DSP'nin doğruluk baskısına dayanamayan arkadaşlardır"

Rating :
Açıklama : DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Cengiz Sepkin, Üsküdar ve adaylığıyla ilgili olarak güzel bir röportaj gerçekleştirdik.

DSP Üsküdar Belediye Başkan Adayı Cengiz Sepkin, Üsküdarla ilgili düşüncelerini paylaştırken kendisine daha önce 1999 yılında DSP'den 2014 yerel seçimlerinde ise CHP'den aday olması kesin gözüyle bakılan İhsan Özkes hakkında ne düşündüğünü sorduk...

Sepkin, ''Rahmetli Bülent Ecevit'in şöyle bir düsturu vardı "Doğru kalmak, doğru kalabilmek"... Bu düsturla birlikte yola çıkmıştır. Bu düsturun şemsiyesi altındaki siyasete başlayanlar insanlardı. Yanlız DSP'de bu düstur hala devam ediyor. DSP ile yola çıkıyorsanız, DSP'nin 1 numaralı ilkesi vardır 'Doğruluktan şaşmamak'.

Doğruluktan şaşmamak ağır bir baskıdır. Bu baskıya dayanabilmek kolay değildir. Ayrılan bu arkadaşlarımızın çoğu DSP'nin doğruluk baskısına dayanamayan arkadaşlardır. Gönül isterdi ki yeniden gelsinler, gönül istedi ki DSP altında birleşsinler'' dedi.

Üsküdar yerel haberlerini sizler için derleyip video olarak da paylaşıyoruz...

www.uskudar34.com
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1541
Tarih : 12 Şubat 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir