Başbakan Erdoğan, 100 Yıllık Hikaye İmam Hatip etkinliğinde konuştu

Bu videoyu görmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Get the Adobe Flash Player to see this video.

Rating :
Açıklama : Kur'an-ı Kerim derslerinin okullarda seçmeli ders olarak okutulmasını temin eden yol arkadaşlarımı tebrik ediyorum. 4+4+4'ü yasalaştırarak imam hatipliler üzerinden kara bulutları dağıtan, hükümetimize, Sayın Cumhurbaşkanımıza da buradan şükranlarımı iletiyorum. Ben inanıyorum ki İmam Hatip okulları için ter döken, emek sarf edenlerin amel defterleri hiç kapanmadı ve kapanmayacak.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1724
Tarih : 17 Ocak 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir