Başbakan Erdoğan, Çamlıca Camii'nde inceleme yaptı

Bu videoyu görmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Get the Adobe Flash Player to see this video.

Rating :
Açıklama : Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ile birlikte Karacaahmet Mezarlığı'nda anne ve babasının mezarlarını ziyaret etti. Ziyaret sonrası Çamlıca Camii'nde inceleme de yapan Başbakan Erdoğan, komisyonda yaşanan kavgayla ilgili açıklama yaptı. Erdoğan, ''Biz komisyonlarda olsun, genel kurulda bu tür şeylere yabancı değiliz. Bunu 4+4+4'te de yaşadık. Dün de grup başkanvekilime dolu pet şişe fırlatıldı. Bunlar tabi ister istemez geriyor. Komisyon çalışmalarında herhangi bir yetkileri olmadığı halde oraya girmeleri var. Sen kimsin bir kere haddini bil. Eğer konuşmaya çok meraklıysan seni milletvekili yaparlar gelir konuşursun. Bunlar hukukçu falan değil, bu işin militanı durumunda. Gelip orayı da o havayı kirletiyorlar, olay bu.'' dedi
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1630
Tarih : 12 Ocak 2014
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir