CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı Üsküdar Aday Adayı Tanıtım Toplantısına katıldı

Rating :
Açıklama : CHP Üsküdar İlçe Örğütü 14 Eylül 2013 Cumartesi günü Altunizade Kültür Merkezi'nde düzenlediği toplantı ile 2014 yerel seçimleri belediye başkanı ve belediye meclis üyesi aday adaylarını partililere ve basına tanıttı.

Toplantıya CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da katıldı. Salıcı Üsküdar üyesi olarak, "Yerel seçimler sürecinde ilk ve son konuşmayı Üsküdar'da yapacağım" dedi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 874
Tarih : 17 Eylül 2013
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.