Gelecekte Toplu Taşıma Böyle Olacak

Bu videoyu görmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Get the Adobe Flash Player to see this video.

Rating :
Açıklama : Toplu taşımaya yeni bir boyut getiren harika tasarım izleyenleri büyülüyor. 'Gelecekte toplu taşıma nasıl olacak' sorusuna en güzel yanıt bu video ile veriliyor. Yolda seyir halinde giderken, diğer araçların hızını kesmeyecek şekilde dizayn edilen şehirler içi taşıma sistemi trafik sorunu yaşayan ülkelere ilaç gibi gelecek.

İşte teknolojinin baş döndüren gelişimiyle beraber ortaya çıkan muazzam sistem...
Kategori : Teknoloji
İzlenme : 2139
Tarih : 29 Temmuz 2013
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir