Belediye Başkanı Mustafa Kara, Kentsel Dönüşümle İlgili Soruları Yanıtladı

Rating :
Açıklama : Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın depreme hazırlık için önerdiği yerinde dönüşüm modelinin ilk uygulaması Acıbadem Mahallesi'nde başladı.

Üsküdarlıların başka bir ilçede yaşamak istemediğini, semtlerini bırakmamak şartıyla ancak dönüşüme sıcak baktıklarını belirten Başkan Kara, "Bizimde yaklaşımımız gönül rızasıyla, davul zurnayla, şenlikle insanımızın bu sürece katılması, yoksa zorla, dayatmayla bu iş yürümez" dedi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1986
Tarih : 02 Şubat 2013
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.