Hayri Konuk, ''Derdimiz kaynaşmayı arttırmak'' dedi

Rating :
Açıklama : Cide Soğuksu Derneği'nin yeni başkanı Hayri Konuk son olarak söz aldı. Hayri Konuk konuşmasında şu sözleri söyledi; "Zor bir görev üstlendik, bunu en iyi şekilde yapmak adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. En büyük eksiklerimizde biri üyelerimizi bir araya getirmek ve kaynaştırmak konusunda çok büyük sıkıntılar var. Bizim en başta yapmaya çalışacağımız işlerden birisi budur. Bizler şehidiz Hamdi bey hakikaten kendisi ferdi olarak çok büyük gayretler sarf etmiş. İşinden gücünden zamanından fedakarlıklar etmiş. Buna bizler hakikaten şahidiz. İnsan yaptığı işlerden karşılık bulamayınca gerçekten üzülüyor. Bizler karşılığı yalnızca Allah (C.C.)'dan bekleyeceğiz. Eğer insanlardan bir şey beklersek, teşekkür beklersek, iltifat beklersek inanın hüsrana uğruyorsunuz. Bunu kendi bünyemizde ve benliğimizde de bunu yapmak durumundayız, üstlenmiş olduğumuz görevlerde de bunu yapmalıyız. Aksi taktirde maalesef hüsran oluyor. Hepimiz insanız, insanında bir teşekküre mutlaka ihtiyacı oluyor. Yapılan işlerin karşılık bulması ise eğer biz bir sonra ki kongremizi buraya sığmayacak şekilde yapabilirsek, düğün salonu vs. gibi büyük bir alanda yapılabilir hale gelirse hakikaten bir şeyleri başarmış oluruz. Maddi şeylerin hepsi olur ama bu topluluğu bir araya getirebilirsek yapılabilir. O topluluğu bir araya getirmeden saray yapsak da bir şey ifade etmiyor. Dolayısı ile buraya katılan tüm arkadaşlarımız ailemiz buraya gönül veren dernekle ilgilenen burada bir şeyler yapılıyorsa yanında olalım diyen insanlar. Ben canı gönülden teşekkür ediyorum. Derdimiz bu sayıları arttırmak. Hepimiz çevremizde eşimiz dostumuzu harekete geçirip bir takım çalışmalar yapacağız. Bunlarla ilgili daha sonra duyurular yapacağız. Ben katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum." dedi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1545
Tarih : 10 Ekim 2012
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.02 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir