Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

MHP Üsküdar Şehitlerimiz için yürüyüş düzenledi

Paylaş :
Rating :
Açıklama : MHP Üsküdar İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen yürüyüşe Üsküdar İlçe Başkanı Habib Suiçmez, Hakkı Kurtuluş, Azmi Karamahmutoğlu, Necdet Yıldırım gibi bir çok yeni ve eski yönetici ile birlikte Üsküdarlılar yoğun katılım sağladı.

Yöneticilerden alınan bilgiye göre çok önceden planlanmadan hızlıca tertip edilmiş bir yürüyüş olmasına karşın yürüyüş sırasında esnaf ve evlerinde bulunan vatandaşların camlarına çıkarak Türk bayrakları asarak destek olmaları yürüyüşün Üsküdarlılar tarafından çok olumlu ve yerinde bir organizasyon olduğunun göstergesiydi. Evlerinde bulunan vatandaşlardan alınan olumlu tepki aynı şekilde yürüyüş gerçekleştiren korteje de yansıdı ve alkışlarla desteklendi.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1159
Tarih : 03 Ekim 2012
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.