Üsküdar Belediyespor atletleri madalyaya koşacak

Bu videoyu görmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Get the Adobe Flash Player to see this video.

Üsküdar Belediyesi büyük bayanlarda toplam 6 sporcu ile yarışacak. Alemitu Bekele Degfa, Aslı Çakır, Bahar Doğan, Gülcan Mıngır, Özlem Kaya, Esma Aydemir ve Oljira Belaynesh'ın 2012 yılında Üsküdar Belediyespor'u 2012 spor baskenti olan İstanbul'a avrupa şampiyonluğu getireceklerine kesin gözüyle bakılıyor.

Rating :
Açıklama : 33. kez düzenlenen Avrupa Atletizm Şampiyon Kulüpler Kupası Kros Yarışması'na New Balance'ın sponsorluğunda katılan Üsküdar Belediyesi favori olarak gösteriliyor. 4 kez katıldığı yarışlarda 2 şampiyonluk 2 ikincilik elde eden Üsküdar Belediyesi yine madalyalara yakın görünüyor.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 1559
Tarih : 04 Şubat 2012
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir