Üsküdar'da üç kişi jammer ve oksijen tüpüyle döviz bürosunu soymak istedi

Bu videoyu görmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Get the Adobe Flash Player to see this video.

Rating :
Açıklama : Üsküdar Sultantepe Mahallesi Selmani Park caddesi 17/E numaradaki ''Uğur Döviz Bürosu''nda gerçekleşti. İddialara göre olaydan önce 3 kişi çarşamba günü olay yerinde keşif yaptı. Şüpheliler perşembe akşamı da soygunda kullanacakları Jammer (frekans karıştırıcı), oksijen tüpü ve diğer malzemeleri döviz bürosunun arkasındaki Şeyh Cami sokaktaki bir barakaya sakladı. Gece saat 03.00 sıralarında harekete geçen 3 şüpheliden biri barakanın olduğu yerde gözcülük yaptı.
Kategori : Haber Videoları
İzlenme : 2787
Tarih : 03 Şubat 2012
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2022 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : [email protected]
Bu sayfa 0.03 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

sanalbasin.com üyesidir