Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Üsküdar Belediye Binası önünde meydan çalışmaları başladı

Üsküdar Belediyesi tarafından Üsküdar'a kazandırılacak olan belediye önü meydan projesi için ilk kazma vuruldu ve çalışmalara başlandı.

Üsküdar Belediye Binası önünde meydan çalışmaları başladı
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
E-BÜLTEN KAYIT
Ad, Soyad :
E-Posta :
Paylaş :

Daha güzel, daha ferah, daha huzurlu bir Üsküdar için Üsküdar'ın yenilenme çalışmaları devam ediyor. Üsküdar Belediyesi tarafından Üsküdar'a kazandırılacak olan belediye önü meydan projesi için ilk kazma vuruldu ve çalışmalara başlandı.

Üsküdar Belediye binasının önüne yapılacak yeni meydan da yeşil alanlar, süs havuzları, açık alanlar, oturma alanları, görselliği ile meydana renk katacak bitkiler yer alacak. Üsküdar'ın sosyal yaşam alan sayısını park ve meydanlarla arttıran Üsküdar Belediyesi, meydan çalışmaları tamamlanırken Üsküdar'ın tarihi ve kültürel dokusunu koruyacak.

Üsküdar Belediyesi tarafından Üsküdar'a kazandırılacak olan belediye önü meydan projesi için ilk kazma vuruldu ve çalışmalara başlandı.

Yapılan çalışmaları yerinde izleyen Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ''Üsküdar'ın tarihi dokusunu bozmadan daha güzel bir Üsküdar oluşturmak için çalışıyoruz. Bu meydan projemizde bu kapsamda yapılan bir çalışma. Bu meydan ile Üsküdarlılara nefes alacakları bir alan daha kazandırılmış olacak. Yeni meydan, görüntüsü ile Üsküdar'a çok yakışacak'' dedi.

Üsküdar 34


Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5Puan Ver 5

Emlak ve İmar

En Çok Okunan Haberler

  GOOGLE ÖZEL ARAMA

  EN ÇOK OKUNANLAR

    Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
    Paylaş :
    Takip Et :
    Üsküdar 34 Feedburner
    www.uskudar34.com © 2007-2015 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
    Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
    Bu sayfa 0.05 saniyede yüklendi.

    www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

    Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.

    sanalbasin.com üyesidir