Üsküdar Haritası

GAZETELER

Hürriyet Sabah
Milliyet Star
Yeni Şafak Türkiye

Künye

Paylaş :

Sahibi
Ali SÜZEN

Genel Yayın Yönetmeni
Ali SÜZEN

İçerikten Sorumlu Yayın Yönetmeni
Ziya SÜZEN

Hukuk Danışmanı
Av. Ahmet HOŞOĞLU

Yazarlar
Ali SÜZEN
Şenol ŞEN
Ziya SÜZEN
Yalçın SOYSEVİNÇ
Bülent Şirin

E-Posta
info@uskudar34.com
haber@uskudar34.com

Yazılım ve Görsel Tasarım
Üsküdar İnternet Teknolojileri


SİTEMİZİN TİCARİ BİR FAALİYETİ BULUNMAMAKTADIR!!!

HERHANGİ BİR GÖRSEL REKLAM YAYINLANMAMAKTADIR!!!

SİTEMİZ HOBİ AMAÇLI OLARAK ÜSKÜDAR İLÇESİNDE GERÇEKLEŞEN VE ÜSKÜDAR'I İLGİLENDİREN HABERLERİ YAYINLAMAKTADIR.Köşe yazılarındaki fikir ve değerlendirmeler yazarlara aittir ve aksi belirtilmediği sürece Üsküdar 34 Haber Sitesi'nin görüşlerini yansıtmaz. Bütün hukuki sorumluluk yazara aittir.

Hakaret içeren, TCK'ya aykırı ifadeler barındıran, içerikle ilgisi olmayan yorumlar yayınlanmaz. Yorumlarda geçen ifadelerin sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. Üsküdar 34 Haber Sitesi, yorum ekleyen okura ait IP adresi, E-mail adresi ve Ad-Soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istendiği takdirde okurun bilgisine ve onayına başvurmaksızın paylaşma hakkına sahiptir.


Paylaş :

GOOGLE ÖZEL ARAMA

EN ÇOK OKUNANLAR

Üsküdar Nöbetçi Eczaneler Günlük Burç Yorumları
Paylaş :
Takip Et :
Üsküdar 34 Feedburner
www.uskudar34.com © 2007-2019 Tüm Hakları Saklıdır. Sitedeki içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Destek ve Bilgi : info@uskudar34.com
Bu sayfa 0.04 saniyede yüklendi.

www.uskudar34.com web sitesinde yer alan tüm sayısal ve sözel içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların kendi görüşleri veya alıntı(kaynak gösterilerek) olup; ilgili konu hakkında uskudar34.com'un genel görüşünü yansıtmaz.

Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı uskudar34.com sorumlu tutulamaz.